Opera Free VPN

Opera Free VPN dla iPhone

Opera Free VPN - wirtualny zmieniacz lokalizacji

Bezpłatna aplikacja narzędziowa Opera Free VPN blokuje śledzenie reklam i pozwala użytkownikom z łatwością zmieniać ich lokalizację wirtualną . Oznacza to, że więcej treści można odblokować, co pozwala uzyskać dostęp do wybranych witryn z dowolnego miejsca.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zmień swoją wirtualną lokalizację po prostu
  • Uzyskaj dostęp do całej sieci
  • Doskonałe oprogramowanie anty-śledzenia

Wady

  • Ta aplikacja nie obsługuje pobierania w stylu torrent
  • Czasami dezaktywuje się po utracie połączenia z Internetem i wymaga ręcznego resetowania

Bezpłatna aplikacja narzędziowa Opera Free VPN blokuje śledzenie reklam i pozwala użytkownikom z łatwością zmieniać ich lokalizację wirtualną . Oznacza to, że więcej treści można odblokować, co pozwala uzyskać dostęp do wybranych witryn z dowolnego miejsca.

Łatwiejsze tworzenie wirtualnych sieci prywatnych

Po pobraniu VPN z opcją Opera na Twoim urządzeniu zyskujesz całkiem sporo funkcji. Po pierwsze, pozwala połączyć się z niezawodną usługą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Twórcy twierdzą, że jest to jeden z postów wolnych VPNów w pobliżu. Co więcej, oprogramowanie oferuje użytkownikom w pełni odblokowany poziom dostępu do nie mniej niż pięciu wirtualnych lokalizacji . Użytkownicy mogą wybrać, gdzie chcą wyglądać, nawet jeśli w rzeczywistości wcale nie znajdują się w tej lokalizacji. Mimo że usługa oferuje obecnie tylko pięć wirtualnych lokalizacji, wydawcy powiedzieli, że wkrótce będzie ich więcej. Powinno to oznaczać, że Twój poziom anonimowości i bezpieczeństwa cybernetycznego z oprogramowania śledzącego opartego na lokalizacji jest zwiększony. Aplikacja zapewnia również możliwość określenia poziomu bezpieczeństwa sieci Wi-Fi połączenia . Posiada szyfrowanie połączeń, które zapewnia poziom ochrony przed cyberzagrożeniami, podczas gdy komunikujesz się bezprzewodowo z lokalną usługą Wi-Fi. Idealny dla każdego, kto poważnie traktuje dane osobowe i nie lubi śledzić ich podczas surfowania w Internecie, Opera Free VPN zawiera również wbudowany moduł śledzenia i blokowania reklam . Ta część narzędzia uniemożliwia reklamodawcom uzyskanie wiedzy o Tobie podczas przemieszczania się w sieci.

Pozostań w wirtualnym cieniu

Kiedy surfujesz po Internecie w dzisiejszych czasach, gromadzi się wiele danych o Twoich zainteresowaniach i punktach dostępu. Dzięki tym informacjom marketing może być skierowany do Ciebie. Opera Free VPN myli trackerów i reklamodawców, pozwalając na dostęp do sieci z wirtualnych punktów, więc staje się prawie niemożliwe, aby mogli powiedzieć, kim jesteś. Inną ważną częścią korzystania z usługi VPN jest to, że możesz uzyskać dostęp do Internetu z innego terytorium. W niektórych krajach usługi internetowe są dostępne tylko dla osób w tej lokalizacji, na przykład na przykład w krajowej transmisji telewizyjnej. Dzięki swobodnie dostępnej sieci VPN możesz łatwo uzyskać dostęp do tych usług, co pozwala na udostępnienie znacznie większej ilości treści na Twoim urządzeniu . Po połączeniu się z publiczną usługą Wi-Fi, w przeciwieństwie do usługi prywatnej zaszyfrowanej, niektóre z danych osobistych mogą zostać przechwycone. Poręczna usługa VPN Opery oznacza, że ​​twoja komunikacja w ramach usługi publicznej pozostaje w pełni zakodowana, więc nikt nie może Cię podsłuchiwać. Ta aplikacja narzędziowa jest łatwa w użyciu zarówno dla użytkowników smartfonów, jak i tabletów i nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Jest publikowany przez firmę z dwudziestoletnią historią aplikacji internetowych z obsługą sieci.

Ochrona prywatności?

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra aplikacja dla osób, które regularnie korzystają z sieci publicznych, ale ma ona ograniczony urok dla osób, które łączą się tylko za pośrednictwem zabezpieczonego hasłem sieci Wi-Fi. Mimo to blokowanie reklam i możliwość przeglądania treści, które w przeciwnym razie byłyby niedostępne, sprawiają, że jest on niezwykle przydatny.

Najczęściej pobierane VPN na iphone

Opera Free VPN

Download

Opera Free VPN

Opinie użytkowników o Opera Free VPN

Sponsorowany×